No menu items!

sporting lisbone

Champions rikthehet me goleadë, Siti dhe Sporting rikthehen te fitorja

Pas humbjes me PSG në “Parc de Princes” në Grupin A të Champions League, Mançester Siti rikthehet fuqishëm, duke mposhtur Klub Bryzhin që mbante vendin e dytë. Përballja nuk kishte histori, teksa “Citizens” dominuan totalisht dhe fituan me rezultatin 5-1...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img