No menu items!

siguria

Gjendja kriminale në vend, Berisha: Grupet mafioze po bëjnë ligjin, frymëzohen nga Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar ashpër në lidhje me situatën e rendit në vend, pas ekzekutimit të djeshëm në Fier të 57-vjeçarit Demir Baçka, dhe grabitjes së banesës së biznesmenit Nazmi Çangu, ndodhur orët e para të mëngjesit të...

Ekzekutimi në Fier dhe grabitja në Krujë/ PD: Krimi nuk ka frikë, rendi po degradon

Partia Demokratike, ka reaguar me anë të deputetit Ervin Salianji, në lidhje me situatën e rendit në vend, pas ekzekutimit të djeshëm në Fier të 57-vjeçarit Demir Baçka, dhe grabitjes së banesës së biznesmenit Nazmi Çangu, ndodhur orët e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img