No menu items!

shteti

Pas 3 vitesh, shteti konfiskon 3.4 mln eurot e gjetura në “Toyota Yaris”

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar 3.4 milionë euro që u sekuestruan dy vite më parë në Portin e Durrësit. Kjo shumë parash e cila vinte në mënyrë të jashtëligjshme drejt vendit dyshohet se ishte siguruar nga aktivitet i paligjshëm...

Kinë, direktivat për mediat zbulojnë nivelin e kontrollit nga shteti

Komiteti për mirëseardhjen e drejtueses së kompanisë Huawei Meng Wanzhou nuk ja la asgjë rastësisë: që nga ngjyra e gërmave në banderola dhe deri tek udhëzimet se si do të mbulohej nga mediat marrëveshja që siguroi kthimin e saj....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img