No menu items!

shkelzen berisha

“Po, fola kur ndodhi Gërdeci”/ Mediu pohon bisedën me djalin e Berishës

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ishte sot në Top Talk për të folur për tragjedinë e Gërdecit, një proces tashmë që është i rihapur , ku po hetohet dhe roli i ish-ministrit në këtë ngjarje. Mediu, i pyetur nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img