No menu items!

shitje

Servisi nuk i rregullon makinën pronarit prej 3 vitesh, i shet pjesët e automjetit

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e së hënës rastin e një qytetari në Lushnje, i cili prej 3 vitesh ka lënë makinën ‘Seat Toledo’ në servis pas një aksidenti dhe nuk po e merr dot akoma...

Paris/ Shitet me çmim marramendës skeleti i një dinozauri

Një skelet i gjatë rreth shtatë metra i kafshës së lashtë të quajtur triceratops është shitur për një çmim të pabesueshëm prej 7.7 milionë dollarësh në një ankand në Paris. Dinozauri, i emërtuar “Big John”, sipas pronarit të tokës ku...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img