No menu items!

shba-rusi

Biseda Biden-Putin; Kremlini nuk heq dorë nga garancitë që kërkon për Ukrainën

Lidhja videofonike e planifikuar mes Presidentit rus Vladimir Putin dhe Presidentit të Shteteve të Bashkuara Joe Biden pritet të jetë "e detajuar dhe e gjatë", tha të hënën zëdhënësi i Kremlinit. Dimtry Peskov tha se Ukraina dhe prezenca e NATO-s...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img