No menu items!

serge gnabri

Pas dështimit me Mbapenë, Real Madrid interesohet për futbollistin gjerman

Pasi dështoi të transferojë Kilian Mbapenë, Real Madrid është hedhur në “sulm” për një tjetër mesfushor me tipare sulmuese. Sipas mediave spanjolle, madrilenët janë të interesuar për të marrë shërbimet e futbollistit të Bajernit të Mynihut, Serge Gnabri. Gnabri ka një...

Ylli i Bajern mes rinovimit dhe lamtumirës. Real Madrid po e pret

Serge Gnabry mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munich verën e ardhshme. Sulmuesi i krahut pëlqehet shumë nga Real Madrid, që mund të marrë një yll tjetër nga bavarezët pas Alaba-s. Kontrata e Gnabry me Bayern skadon në vitin 2023 dhe nëse...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img