No menu items!

semeru

Shpërthen vullkani në Indonezi, një viktimë dhe dhjetra të plagosur (Video)

Një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar pas shpërthimit të një vullkani në ishullin Java të Indonezisë, thanë zyrtarët. Banorët e fshatrave pranë janë parë duke ikur nga një shtëllungë gjigante e hirit vullkanik, që arriti deri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img