No menu items!

sarah

Pas refuzimit për darkën romantike, Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt ndryshe. Duket...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img