No menu items!

rrite cmimi

Çmimet e naftës shtrenjtohen për herë të gjashtë në pak muaj, afër rekordit historik

Çmimet e karburanteve kanë shënuar një tjetër rritje ditët e fundit, për herë të gjashtë radhazi në vetëm pak muaj. Në pikat e tregtimit të“Kastrati”, më i madhi në vend për shumicën dhe pakicën, nafta tregtohet me 184 lekë, ose...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img