No menu items!

rripi i gazes

Izraeli sulmon me raketa në Rripin e Gazës

Avionët ushtarakë të Izraelit kanë goditur caqe të militantëve në Rripin e Gazës më 1 janar, pasi disa raketa ishin hedhur nga enklava palestineze, thanë burimet dhe ushtria. Më 2 janar, ushtria izraelite tha në Twitter se sulmi me raketa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img