No menu items!

rrezik

U kërcënua me jetë/ Kurti: Nuk ndihem i rrezikuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi të enjten se nuk ndihet i rrezikuar, por tha se janë organet e sigurisë ato që i vlerësojnë kërcënimet dhe i ndërmarrin veprimet në përputhje me rrethanat e caktuara. “Janë mekanizmat e shtetit që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img