No menu items!

renie

Meta: Shqipëria ka 50 mijë qytetarë më pak në vit

Teksa PS ka nisur sot procedurat për zgjedhjen e zëvendësuesit të tij në postin e presidentit, Ilir Meta thotë se treguesit demografikë të INSTAT po dëshmojnë zbrazjen katastrofike të vendit. Në një status në rrjetet sociale, Meta shkruan se Shqipëria...

Si ka nisur kjo javë për valutat e huaja? Rënie e fortë e monedhës europiane

Monedha europiane e ka nisur këtë javë më një rënie të rëndësishme të kuotës teksa është blerë mëngjesin e sotëm me 121 lekë dhe është shitur me 121.7 lekë në raport me javën e kaluar. Ndërkaq Dollari amerikan ka shënuar...

Si e kanë nisur javën valutat kryesore? Paundi dhe Euro në rënie ndërsa Dollari vijon rritjen

Dollari amerikan ka shënuar rritje edhe këtë fillim jave pasi në raport me javën që shkoi blihet sot me 106.6 lekë dhe shitet me 107.3 lekë sipas kursit të këmbimit lokal. Paundi britanik ndërkaq ka regjistrua një rënie të lehtë...

Pesë ushqime të veçanta që ju ndihmojnë kundër rënies së flokëve

Humbja e flokëve nuk është një proces i pazakontë e sidomos me kalimin e moshës Përgjegjës për këtë sipas mjekëve është një hormon i quajtur  Dihidrotestosteroni (DHT) i ngjashëm me testosteronin që mendohet se kontribuon në humbjen e flokëve si tek...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img