No menu items!

rendi

Atentati në Fier dhe grabitja në Krujë, presidenti Meta: Të arrestohen autorët

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka reaguar ashpër në lidhje me situatën e rendit në vend, pas ekzekutimit në Fier të 57-vjeçarit Demir Baçka, dhe grabitjes së banesës së biznesmenit Nazmi Çangu, në Nikel të Krujës. Sipas Metës, këto ngjarje,...

Ekzekutimi në Fier dhe grabitja në Krujë/ PD: Krimi nuk ka frikë, rendi po degradon

Partia Demokratike, ka reaguar me anë të deputetit Ervin Salianji, në lidhje me situatën e rendit në vend, pas ekzekutimit të djeshëm në Fier të 57-vjeçarit Demir Baçka, dhe grabitjes së banesës së biznesmenit Nazmi Çangu, ndodhur orët e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img