No menu items!

raphinha

Barcelona arrin marrëveshjen me yllin e Premier League

Raphinha dhe Barcelona duket se kanë arritur një marrëveshje në vija të përgjithshme për transferimin e brazilianit nga Leeds-i te katalanasit në fundin e këtij sezonit. E përditshmja iberike Sport ka zbuluar se menaxheri i lojtarit, Deco, ka arritur një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img