No menu items!

prrenjas

Aksident i rëndë në aksin Qafë Thanë-Librazhd, 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mesditen e sotme në aksin rrugor Qafë Thanë-Librazhd, në vendin e quajtur “Guroja”. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një autobuz me pasagjerë është përplasur me një furgon. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img