No menu items!

prova

Presidenca zbulon provën e parë të falsifikuar nga Kuvendi, për të shkarkuar Metën

Këshilltari i Presidentit për Çështjet Ligjore, Bledar Dervishaj, pak minuta para hyrjes në seancën e Gjykatës Kushtetuese që po shqyrton kërkesën e Kuvendit për shkarkimin e Ilir Metës, ka zbuluar para medias me fakte të parin dokument të falsifikuar...

Grenell: Nuk kam parë dhe nuk besoj se ka prova kundër Berishës

Richard Grenell ndodhet në Tiranë që prej ditës së djeshme. Ai ka dhënë një intervistë për Radion e Qendrës Amerikane për Ligj dhe Drejtësi, emisionit Sekulow, ku ka folur për gjendjen në Shqipëri dhe vendimin e sekretarit Blinken ndaj Sali...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img