No menu items!

prishtine

Morëm më të mirën e mundshme nga marrëveshja me Prishtinën, thotë Vuçiç

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç deklaroi se marrëveshja mes Beogradit dhe Prishtinës për dokumentet është verbale dhe se u arrit të merrej më e mirë nga vendi i tij. Vuçiç theksoi se arritja e marrëveshjes nuk nënkupton se njeh Kosovën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img