No menu items!

prishtina

Borrell: Prishtina dhe Beogradi t’i kthehen dialogut

Palët duhet të kthehen në tavolinën e bisedimeve, tha më 1 dhjetor Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme, Josep Borrell, derisa foli rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë nga Riga e Letonisë ku po mbahet takimi...

”Open Balkan”, Prishtina: Nismë pa vizion për rajonin tonë

Kosova nuk do të marrë pjesë as në takimin e gjashtë të "Open Balkan" që këtë herë do të mbahet në kryeqytetin serb, Beograd. Zyra e komunikimit në Kryeministrinë e Kosovës ka njoftuar se Kosova nuk ka asnjë ftesë për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img