No menu items!

presidente

Kamala Harris, 85 minuta në krye të shtetit më të fuqishëm të botës

Zv-Presidentja e SHBA, Kamala Harris u bë gruaja e parë në historinë e Amerikës, që mori fuqi presidenciale, pasi Joe Biden, iu nënshtruar një kontrolli shëndetësor. Harris, ishte kështu për 85 minuta, në krye të Shtëpisë së Bardhë, dhe në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img