No menu items!

ppp

Basha sulmon Ramën: Do japë 113 milionë euro PPP dhe 52 milionë për zyra luksi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha foli në Kuvend, në diskutimet që kanë nisur për Buxhetin e vitit 2022. Basha akuzoi kryeministrin Edi Rama nuk ka asnjë plan për qytetarët, pasi do të japë 113 milionë euro koncesione (PPP) dhe...

Basha: PPP-të, çmenduri me paratë e shqiptarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar qeverinë se prioritet kanë përdorimin e paciptë të parave të familjeve shqiptare në shërbim të klientëve të tyre. Gjatë fjalës së tij në Kuvend, Basha u shpreh se Shqipëria po përballet dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img