No menu items!

poste

Korrupsion me inceneratorët/ Alqi Bllako provoi 7 poste të larta (Foto)

Karriera e ish-deputetit Alqi Bllako, ka pasur ngjitje të shpejtë, duke nisur qysh në moshën 21-vjeçare si koordinator i COP në PD dhe këshilltar ekonomik i Sali Berishës në vitet 2008-2009, pas përfundimit të studimeve në një universitet privat...

Punonjësja e postës vjedh pensionet e një çifti të moshuarish më vlerë 5 milion Lekë

Emisioni “Stop” ka shkuar në fshatin Shtërmen të Elbasanit, pasi në vitin 2012 punonjësja e postës prej 19 muajsh, u ka vjedhur pensionet dy të moshuarve. Nexhip Salla tregon, se prej 16 vitesh jeton në Itali dhe pensionin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img