No menu items!

pjerin xhuvani

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Vangjeli nervozon Bardhin: Kush je ti që më akuzon mua?

Debat mes sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi dhe analistit Lorenc Vangjeli për vettingun në politikë. Të ftuar në emisionin “Opinion”, Vangjeli i kujtoi Bardhit vrasjen e ndodhur në Elbasan të Pjerin Xhuvanit, disa ditë para zgjedhjeve...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img