No menu items!

peshkopi

Sërish tërmet në Peshkopi, ja sa ishte magnituda

Toka shqiptare nuk po gjen qetësi, pasi një tjetër lëkundje tërmeti mesditën e sotme në Verilindje të vendit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se lëkundjet janë ndjerë pak kilometra nga Peshkopia dhe kanë qenë me magnitudë 4.3 të shkallës Rihter....

“Foltorja” e Berishës shkon nesër në Dibër, ish-kryeministri: Vetëm të bashkuar fitojmë

''Foltorja'', nismë e ndërmarrë nga ish-kryeministri Sali Berisha për ringritjen e Partisë Demokratike, do të zhvendoset ditën e nesërme në qytetin e Peshkopisë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Berisha përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ku u shpreh...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img