No menu items!

peshkimi

Rama: Paga më e ulët në peshkim, 800 mijë lekë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot buxhetin për sekyroin e peshkimit. Kreu i qeverisë tha se ky sektor është zhvilluar dhe se paga më e ulët është 800 mijë lekë. Kreu i qeverisë zbuloi se për të punuar në Shqipëri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img