No menu items!

partia e pu8netoreve

Kim Jong Un, 10 vite në krye të Koresë së Veriut

Lideri suprem koreano-verior, Kim Jong Un shënon sot 10-vjetorin në krye të Partisë Punëtore të Koresë së Veriut. Për nder të tij, Koreja Veriore promovoi të gjitha arritjet politike të Kim dhe zbuloi portrete e ekspozita të reja. Kim Jong...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img