No menu items!

palermo

Drejtori sportiv: Lewandowski te Palermo, pengu më i madh

Robert Lewandowski është pengu më i madh si drejtor sportiv i Walter Sabatini-t. Ka qenë vetë ai që e ka rrëfyer në një intervistë të dhënë për Tuttosport: “Kur isha te Palermo, ai luante në Serinë B polake. Më pëlqeu dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img