Wednesday, June 7, 2023

Oleksandr Zinchenko

VIDEO | “Ëndrra jonë është që të ndalet lufta”, përlotet futbollisti ukrainas

Futbollisti ukrainas, Oleksandr Zinchenko është përlotur gjatë konferencës për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Skocisë. 26-vjeçari tha se është ëndrra e çdo ukrainasi që lufta të përfundojë dhe kombëtarja e Ukrainës të kualifikohet për në botëror. “Çdo ukrainas ëndërron që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img