No menu items!

oferte

Klubi anglez përgatit ofertën e çmendur për Haland

Mançester Junajtid është gati të thyejë rekordet e merkatos post-COVID për të siguruar një nga emrat më të rëndësishëm në futbollin europian në këto momente: Erling Haland. Norvegjezi është dëshira e shumë klubeve të njohura por “djajtë e kuq”...

233 mijë euro në javë, Real Madrid ka gati super ofertën për futbollistin gjerman

Real Madrid është i gatshëm t’ia dyfishojë rrogën Antonio Rudger-it, për ta bindur që të largohet nga Chelsea. Kontrata e mbrojtësit gjerman skadon në fundin e këtij sezoni dhe ai mbetet një nga senatorët më pak të paguar te Chelsea...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img