No menu items!

njukasell

Sheikët e Njukasëllit futen në lojë për sulmuesin e Barcelonës

Rinovimi me sulmuesin Osman Dembele është një nga prioritetet e Barcelonës. Klubi dhe lojtari prej kohësh kanë nisur bisedimet mes tyre, por deri më tani nuk ka pasur asnjë marrëveshje konkrete. Kjo ka shtuar ankthin në Barcelonë, që rrezikon ta...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img