No menu items!

newcastle

Newcastle hedh sytë nga merkato, goditja e parë mund të jetë dështimi i PSG

Newcastle është në kërkim të përforcimeve për të shpëtuar sezonin, të mbijetojë në Premier League dhe më pas të krijojë një skuadër ambicioze dhe fituese. Për këtë arsye klubi duket se ka ndërmend të kthejë në Angli Georginio Wijnaldum, i...

Video/ Arsenal kthehet te fitorja, talenti shënon “golazo” pas vetëm 93 sekondash

Arsenal ka harruar humbjen 4-0 kundër Liverpool dhe është kthyer te fitorja në Premier League. Que bien le ha salido este canterano al Arsenal. Bukayo Saka y Smith Rowe, tremendos jugadores. Nosotros no damos una con algún canterano, todos rana...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img