No menu items!

ned price

SHBA-të mirëpresin vendimin e BE-së për embargon ndaj naftës ruse

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë mirëpritur vendimin e Bashkimit Europian për vendosjen e embargos ndaj naftës ruse. Zëdhënësi të Departamentit të Shtetit, Ned Price tha se ky vendim do të mundësojë që SHBA-të dhe partnerët europianë të diversifikojnë burimet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img