No menu items!

nazmi cangy

Zbardhet grabitja e biznesmenit Çangu, detaje për operacionin “Kasaforta”

Zbardhet zyrtarisht grabitja dhe dhunimi i biznesmenit Nazmi Çangu dy javë më parë në Nikël, Fushë Krujë. Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një nga autorët, shtetasin Saimir Kuçi, dhe po kërkon kreun e grupi Artan Prenga dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img