No menu items!

nazmi cangu

Grabitja e biznesmenit, Lala: Autorët nuk synonin paratë e Çangut, por disa dokumente

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se synimi i personave që u futën në shtëpinë e biznesmenit Nazmi Çangu nuk ishte grabitja e parave të tij. E ftuar në emisionin “Open”, Lala tha se grabitësit e maskuar e të veshur si...

”Babai ishte i mbuluar me gjak, mendova se kishte vdekur”/ Rrëfimi prekës i vajzës së biznesmenit

Vajza e biznesmenit Nazmi Çangu ka treguar në një prononcim për mediat tmerrin e përjetuar në orët e para të mëngjesit, ku 10 persona grabitën banesën e tyre. Xhelona, u shpreh se ishte zgjuar nga ulërimat e babait të saj,...

Grabitet banesa e biznesmenit në Krujë, i marrin 100 mijë euro dhe i presin gishtin me gërshërë

Dhjetë perosna kanë grabitur banesën e një biznesmeni në Nikel të Krujës, duke marrë flori dhe një shumë monetare prej 100 mijë eurosh. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, teksa mësohet se sipas...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img