No menu items!

narko-shteti

Berisha nga Foltorja e Lezhës: Do përmbysim narko-shtetin

Ish-kryeministri Berisha deklaroi se Foltorja e demokratëve është shndërruar në një uragan të madh shprese dhe optimizmi se ky vend do të ndryshojë me shpejtësi të madhe. Nga Lezha, ku zhvilloi Foltoren e rradhës, Berisha u shpreh se se për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img