No menu items!

myslim murrizi

Ish-deputeti Myslim Murrizi akuzohet për pastrim parash dhe fshehje pasurie

Në Shqipëri policia ka paditur në prokurori ish-deputetin e Myslim Murrizi për fshehje të pasurisë, transaksione dhe depozitime të dyshimta parash, me qëllim pastrimin e tyre. Ish-deputeti Myslim Murrizi dhe familjarët e tij, thuhet në kallëzimin e policisë, kanë kryer...

Tek i Berishës apo i Bashës? Murrizi zbulon se në cilin Kuvend do të ishte prezent

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi deklaroi se krisja mes Sali Berishës dhe kryedemokratit Lulzim Basha nuk erdhi në momentin kur u shpall non-grata ish-kryeministri, por ajo e ka zanafillën që në vitin 2019. Ai nënkuptoi këtu me vendimin për...

Murrizi: Berisha po kërkon ndjesë që vendosi Bashën në krye të PD

Ish-deputeti Myslim Murrizi është shprehur se nuk ka marrë dhe as do marrë pjesë në ‘Foltoren’ e ish- kryeministrit Sali Berisha, pasi është shpallur ‘armik’ nga Kryesia e Partisë Demokratike. Në një intervistë për Ora News, Murrizi s se me...

“SPAK-u të hetojë që nga Presidenti nëse ka b*thë”, Murrizi: Ja pazari i rradhës Rama-Basha

Nga: Myslim Murrizi U “ emocionova” shumë nga propozimet e Lul Bardhit dhe Garze Bashës për “ndryshimet” Kushtetuese. Them propozime të çiftit Basha-Bardhi sepse shumica e Deputetëve të grupit parlamentar nuk kanë asnjë dijeni apo informacion se për çfarë bëhet fjalë? Sa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img