No menu items!

morine

Me 70 kg kanabis në automjet, arrestohet në Morinë 48-vjeçari rumun

Një 48-vjeçar nga Rumania është arrestuar në pikën kufitare të Morinës, në kuadër të operacionit policor të koduar “Indicia”. Në pikën kufitare të Morinës, në dalje, shërbimet e Policisë kaluan në vijën e dytë, për kontroll më të imtësishëm, automjetin...

Zbardhet dosja – Si u fundosën 32 policët në Morinë

TIRANË– Policët e arrestuar në Kukës, të akuzuar për korrupsion në Shqipëri dhe Kosovë, kanë dalë sot para Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), nën masa të forta sigurie. Gjatë seancës së sotme, mësohet se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img