No menu items!

monika lubonja

Fifi përplaset keq me Monikën: Ta tregoj unë ty

Fifi është përplasur ditën e sotme me aktoren Monika Lubonja në shtëpinë e "BBV". Në fakt debati mes tyre nisi që në orët e para të ditës dhe mesa duket ka vijuar akoma. Ajo që bën habi është fakti...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img