No menu items!

monedha

Sërish rënie e fortë e valutave të huaja

Monedha europiane ka humbur pikë këtë të martë pasi është blerë me 122.3 lekë dhe është shitur me 123.3 lekë krahasuar me rritjen që pati ditën e djeshme. Sipas kursit të këmbimit lokal edhe Paundi britanik ka pësuar një rënie...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img