No menu items!

Millosh Vuçeviç

Ministri serb i Mbrojtjes: Sërish dronë në kufi me Kosovën

Zëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Millosh Vuçeviç deklaroi se gjatë natës së kaluar ka pasur drone në vijën administrative me Kosovën dhe në qarkun administrativ të Rashkës. Vuçeviç u shpreh se nuk mund të thotë se i kujt...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img