No menu items!

miell

“Nuk e duam miellin e serbit”, fermerët: Gruri të rritet në Shqipëri

Gjatë protestës së ditën së sotme përballë Kryeministrisë, kreu i Shoqatës për Mbrojtjen e Konsumatorit dhe Prodhuesit, Ervin Resuli deklaroi se fermerët kanë për të qëndruar në sheshin e protestës. Ai pohoi se ata nuk e duan miellin e serbit,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img