No menu items!

mesuese

Pamje të rënda, mësuesi dhunon nxënësen në klasë (Video)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një mësues ka dhunuar nxënësen në klasë. Siç shihet në videon e publikuar nga mediat vendase mësuesi godet nxënësen në fytyrë, e tërheq flokët dhe e hedh në tokë. Teksa mësuesi po dhunonte...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img