No menu items!

mediat greke

“Presidenti i Shqipërisë nuk jep llogari para asnjë ambasade”/ Meta reagon ndaj mediave greke

Presidenca ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar në mediat greke, ku presidenti Ilir Meta mori pjesë një ekspozite për Çamërinë të organizuar nga Akademia “Rrënjët Tona” dhe shoqëria civile. Zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi Tedi Blushi, deklaroi se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img