No menu items!

mbyllje

Zbulohen raste me Covid/ Kina mbyll në shtëpi më shumë se 1 milion banorë

Një qytet në Kinën qendrore ka hyrë në izolim për të frenuar përhapjen e Covid-19. Autoritetet lokale në Yuzhou kanë deklaruar se 1.2 milion banorët e qytetit do të mbyllen në shtëpitë e tyre pasi zbulimit të tre rasteve...

Covid-19/ Italia mbyll kufijtë me Shqipërinë

Italia ka mbyllur kufijtë me vendin tonë si pasojë e rritjes së rasteve me Covid-19. Shqipëria renditet në listën E të vendeve me rrezikshmëri, sipas MSH. Vendimi hyn në fuqi nesër dhe do të ketë një kohëzgjatje deri më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img