No menu items!

marreveshja

Greqia: Maqedonia e Veriut të zbatojë Marrëveshjen e Prespës

Ministri i jashtëm grek Nikos Dendias dha mesazhin se Greqia do të vazhdojë të mbrojë interesat e saj,, duke pasur si busull respektin e plotë të së drejtës ndërkombëtare dhe veçanërisht të ligjit të detit. Athina gjithashtu i ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img