No menu items!

Maksim Reshetnikov

Ministri rus i ekonomisë: Papunësia mund të rritet për shkak të sanksioneve

Ministri rus i Ekonomisë, Maksim Reshetnikov thotë se në Rusi mund të ketë shkurtime të vendeve të punës dhe rënie të investimeve të huaja, për shkak të sanksioneve të vendosura nga vendet perëndimore. Gjatë një konference për mediat, Reshetnikov u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img