No menu items!

lufte ekonomike

Kremlini: SHBA i ka shpallur luftë ekonomike Rusisë

Kremlini ka thënë të mërkurën, 9 mars, se Shtetet e Bashkuara i kanë shpallur luftë ekonomike Rusisë dhe se Moska do të mendojë seriozisht si të veprojë, pasi presidenti amerikan, Joe Biden ka vendosur ndalesë në naftën ruse dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img