No menu items!

lsdm

Dorëheqja e Zoran Zaev, LSDM hap garën për kreun e ri

Këshilli ekzekutiv i LSDM ka pranuar dorëheqjen e kryetarit të partisë, Zoran Zaev dhe ka vendosur që partia të shkoj në zgjedhje të jashtëzakonshme. Zëdhënësja e LSDM-së, Bogdana Kuzevska ka njoftuar se nga nesër do të hapet gara për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img