No menu items!

lojera fati

Përshtati ambientin për lojëra fati, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Gjashtë persona në Tiranë kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Një 30-vjeçar me inicialet E.Y ka rënë në pranga pasi kishte përshtatur një ambient në pronësi të tij për ushtrimin e lojërave të fatit. Ndërkohë gjatë kontrollit nga...

Tiranë: Sekuestrohen miliona lekë, kokainë dhe tavolina pokeri, 3 në pranga

Policia e Shtetit finalizoi operacionin “Fati i lojërave”, teksa ka arrestuar 3 persona dhe ka proceduar penalisht 14 të tjerë në Tiranë. Ndërkohë, janë sekuestruar 21.900 € dhe 90.800 lekë të rinj, lëndë narkotike kokainë, dy tavolina pokeri, katër...

“Lojëra fati të paligjshme”, 5 të arrestuar në Tiranë

Policia e Tiranës ka goditur 3 raste të zhvillimit të aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit. Në kuadër të operacionit policor të koduar "Fati i lojërave” u arrestuan 5 persona, 3 u shpallën në kërkim dhe 3 të tjerë...

Përdornin lokalin për të zhvilluar lojëra fati/ Arrestohet punonjësi, në kërkim pronari

Finalizohet operacioni policor i koduar “Xhetoni”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e ushtrimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Arrestohet në flagrancë punonjësi i lokalit si dhe shpallet në kërkim pronari që kishte vënë në dispozicion lokalin për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img