No menu items!

levandovski

Shevchenko zbulon futbollistin që e meriton “Topin e Artë”

Në prag të dhënies së “Topit të Artë” për vitin 2-21, Andriy Shevchenko tha fjalën e tij për garën që po zhvillohet për çmimin e lakmuar: “Janë dy lojtarë në garë: Messi dhe Lewandowski. Messi ka fituar shumë, Lewandowski...

Bajerni vazhdon marshimin në Champions, Levandovski shënon supergol në Kiev (Video)

Përfundojnë dy ndeshjet e xhiros së 5 në UEFA Champions League. Bajerni i Mynihut ka triumfuar në acarin e Ukrainës. Kampionët e Gjermanisë kanë mundur me rezultatin 1-2 Dinamon e Kievit dhe deri më tani janë të vetmit që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img